8Červenec2017

Tak a teď vážně…

V předminulém příspěvku jsem děkoval všem za to, jak mne krásně sponzorovali a podporovali. Nyní, aniž bych chtěl ono poděkování umenšit, musím poděkovat i těm, kdo vážně přispěli k úspěšnému dokončení mého studia.

  • Děkuji společnosti Jihlavanka za kávu, kterou vyrábí. Obsahuje mnoho kofeinu a když jsem si dal tři lžičky do frenč presu, probudil jsem se a přestala mne bolet hlava.
  • Děkuji obchodnímu řetězci Kaufland, že mi v lednu Jihlavanku zlevnil na cca 80,– Kč za kilo. Ten kentus asi nikdo nechtěl, tak se toho museli zbavit a já toho využil.
  • Děkuji vývojářům z Valve za hru Counter Strike. Když se vám ve tři ráno zavírají oči a nepomáhá ani Jihlavanka, nic vás nenakopne lépe, než třicet fragů v Iceworldu nebo trénink míření se Scoutem.
  • Děkuji provozovatelům Scihubu, Libgenu, Ebook Farm a vší té nelegitimní undergroundové pakáži, co skenuje knihy a krade vědecké články. Bez vás bych tu práci nikdy nenapsal, a to ani kdybych s vírou v uzdravení prodal obě ledviny.
  • Děkuji všem, kdo mě nechali na pokoji a nic po mně nechtěli. Vaše pasivní podpora měla nesmírně pozitivní dopad na mou práci. Hodinka klidu, kdy po mně nikdo nic nežádá, byla nad všechno zlato světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *