26Listopad2021

Sledujte vlog z Biblické školy

Milý deníčku, ne aby sis myslel, že jsem v posledních dvou měsících chytal 🐦. Ano, může to tak vypadat, ale když se ti zasekne práce na dizertaci na nějakých 40% a roste to jak sbor v Čechách, proč si nevymyslet myriádu prokrastinačních aktivit? Mezi tyto mé aktivity se poslední tři měsíce počítalo:

  1. Psaní článku o teorii sedmi vrcholů vlivu, který nejspíš vyjde ve slovenském časopise Rozmer. Jelikož jde o učení americké provenience, objevil jsem v článku několik Amerik. Které to jsou, dozvíte se v článku, až vyjde.
  2. Nahrál jsem asi 9500 pohárků v Brawl Stars, a to za vydatné pomoci svých synů. Jo jo, jsou to šípy v toulci bohatýra! Uznávám, že mít tolik slov v draftu, co pohárků v Brawku, byl bych o něco šťastnější. Jenže když je stres na historickém maximu, tělo hledá, jak si ulevit. Modlete se za mě, protože to, čím si teď s Aničkou (ženou) procházíme, ví jen Pán Bůh.
  3. Natočil jsem několik vlogů. Shlédnout je můžete na Facebooku biblické školy a na jejím Youtube kanále. Zvláště doporučím:

Pro anglicky hovořící přátele

Pro ty, kdo chtějí v krátkosti vidět, co se na škole děje

Pro ty, kdo shání vánoční dárky